Kupno domów, mieszkań i lokali użytkowych

Czy bezstresowe i szybkie kupno nowego domu albo mieszkania jest w ogóle możliwe? Owszem, ale niełatwe. A znalezienie takiego, które odpowiada wszystkim oczekiwaniom – to dopiero sztuka! Jeśli rozważasz kupno domu, lokalu, mieszkania czy jakiejkolwiek nieruchomości, koniecznie zastanów się też nad zleceniem tego zaufanemu brokerowi nieruchomości.
Rozumiemy, że kupno jakiegokolwiek lokalu nie jest celem samym w sobie – jest środkiem do osiągnięcia czegoś ważniejszego: kupna pierwszego lokum na własne cele mieszkaniowe, przeprowadzki bliżej szkoły czy pracy, przestrzeni i dodatkowego pokoju dla powiększającej się rodziny, czy celu inwestycyjnego – na zabezpieczenie środków przed inflacją i uzyskanie dodatkowego źródła przychodów.
Każdy, kto szuka wymarzonego lokum, określa, na czym najbardziej mu zależy. Priorytetem może być bliskość parku, ale też dobre połączenie komunikacyjne. Może być to nieruchomość do zamieszkania na stałe lub dom do sprzedaży za 10 lat. Do wyboru są także oferty z rynku pierwotnego i wtórnego. Dopiero ustalenie wszystkich wymagań kupującego umożliwi wyszukanie odpowiednich ofert. A to kolejny niełatwy etap kupna domu czy mieszkania. Nasze dokładne badanie potrzeb pozwala zaoszczędzić wiele czasu na późniejszym etapie, dzięki odrzuceniu z góry ofert niespełniających oczekiwań.
Trzeba też pamiętać o kwestiach formalnych, odpowiednio skonstruowanych umowach i kredycie. Potrzeba sporo czasu, żeby zapoznać się ze wszystkimi ofertami, umówić ze sprzedającym, obejrzeć nieruchomość, podjąć decyzję… Pomoc pośrednika może być nieoceniona.
para szuka mieszkania

Dlaczego warto kupić nieruchomość z brokerem?

Jesteśmy świetnie przygotowani, żeby ułatwić Ci proces kupna nieruchomości. Zajmujemy się nim od początku do końca:

  • badamy preferencje klienta,
  • dostosowujemy wymagania do rynku,
  • wyszukujemy najlepsze nieruchomości,
  • prezentujemy oferty,
  • negocjujemy warunki umowy,
  • przekazujemy lokal.

Kupno nowego mieszkania czy domu to najpoważniejsza decyzja w życiu wielu osób i jednocześnie duża transakcja finansowa. Każdy chce, żeby przebiegła pomyślnie, a lokal spełnił jego wymagania. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów od obrotu nieruchomościami. Przy podejmowaniu trudnych decyzji nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji, doradzą, wyjaśnią, pokierują, pomogą. Zadbamy o to, by wszystko przebiegło z jak największą korzyścią dla Ciebie. Pomagamy również w finansowaniu nieruchomości, korzystając z pomocy polecanych doradców kredytowych, posiadających dostęp do wszystkich ofert banków hipotecznych. Jako nasz klient nie ponosisz dodatkowych kosztów za ich usługę.

Nasze oferty