Nasze zabiegi:

procesobslugibeztla

 

WSPARCIE W SPRZEDAŻY

 

Ikona - lupa

1. Badamy potencjał nieruchomości

Razem z Tobą DrBroker określa grupę docelową. Ustalamy, kto może być najbardziej zainteresowany Twoim lokalem i dać Ci największy zastrzyk gotówki. Tak skracasz czas znalezienia pożądanego przez Ciebie kupca.

Ikona - waga

2. Ustalamy wartość nieruchomości

Na bazie swojego doświadczenia i dogłębnej znajomości rynku DrBroker zaleca cenę równowagi. W ten sposób wzbudza zainteresowanie Twoim lokalem u potencjalnych nabywców i zarazem spełnia Twoje oczekiwania finansowe. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi.

Waga - dom i strzykawka

3. Ulepszamy ofertę

By zainteresować potencjalnego kupca Twoją nieruchomością, DrBroker wykorzystuje różne narzędzia i środki. Wie na co kupujący zwracają uwagę oraz jak wyeksponować zalety ofert, by trafić do podświadomości nabywców i uzyskać lepszą cenę.

Ikona - megafon

4. Promujemy i prezentujemy nieruchomość

DrBroker przygotowuje receptę na szybkie znalezienie idealnego klienta na Twoją nieruchomość. Dobrze bada potrzeby i wymagania szukających. Po wstępnej prezentacji oferty w swoim gabinecie pokazuje im Twój lokal na żywo.

Ikona - dłonie

5. Negocjujemy warunki umowy

W trudnych sytuacjach i złożonych problemach DrBroker doradza właściwe rozwiązania. Wykształcone przez lata zdolności negocjacyjne umożliwiają mu wypracowanie takich warunków transakcji, które Cię zadowolą.

Ikona - kartka i długopis

6. Przygotowujemy umowy i niezbędne formalności

DrBroker ustala szczegóły transakcji. Na wypadek niepożądanych skutków wynikających z umów sprzedaży zaordynuje lek w postaci paragrafów skutecznie chroniących Twoje interesy. W razie potrzeby przekazuje Ci stworzone przez prawników wzory dokumentów.

Ikona - kluczyk

7. Przekazujemy lokal i przenosimy media

Jak na prawdziwego fachowca z powołania przystało, DrBroker prowadzi Twój przypadek do samego końca. Dba o każdy detal, by oszczędzić Ci niemiłych niespodzianek związanych ze sprzedażą nieruchomości.

   

 

POMOC W KUPNIE

 

Ikona - stetoskop

1. Badamy preferencje klienta

By Ci pomóc, DrBroker wybada Twoje potrzeby mieszkaniowe i możliwości finansowe. To będzie punkt wyjścia do poszukiwań idealnego lokum.

Ikona - prześwietlenie

2. Dostosowujemy wymagania do rynku

Znalezienie złotego środka, czyli nieruchomości adekwatnej do wymagań i zasobów klienta, najczęściej wiąże się z pewnymi ustępstwami z jego strony. DrBroker doskonale zna rynek nieruchomości, dlatego doradza swoim klientom, by dostosowali swoje oczekiwania do panujących realiów. Dzięki temu szybciej osiągną swój cel.

Ikona - probówki

3. Wyszukujemy najlepsze nieruchomości

DrBroker czuje puls miasta. Dysponuje też własną bazą mieszkań. Sięga po różne narzędzia i metody, by szybko znaleźć nieruchomości odpowiadające Twoim potrzebom aby nie tracić czasu na pokazywanie czegoś, co na pewno nie spełni Twoich oczekiwań.

Ikona - dom

4. Prezentujemy oferty

DrBrokerowi leży na sercu dobro klienta. Umawia spotkania i wizytacje w dogodnych dla Ciebie terminach, by w komfortowych warunkach pokazać lokale spełniające Twoje wymagania.

Ikona - dłonie

5. Negocjujemy warunki umowy

DrBrokerowi zależy na zadowoleniu obu stron transakcji, dlatego zawsze dąży do kompromisu z poszanowaniem praw sprzedającego i kupującego. Zaleca takie zapisy w umowie, które najlepiej zabezpieczą interesy stron.

Ikona - dłoń z kluczykiem

6. Przekazujemy lokal

DrBroker opiekuje się Tobą aż do końca transakcji, więc w porę zareaguje na niepożądane sytuacje. Odciąży Cię na każdym etapie sprawy, dbając nawet o takie detale jak protokół zdawczo-odbiorczy i przepisanie mediów.

 

Zgłoś nieruchomość