Nasze zabiegi:

procesobslugibeztla

 

WSPARCIE W SPRZEDAŻY

 

1. Badamy potencjał nieruchomości

Razem z Tobą DrBroker określa grupę docelową. Ustalamy, kto może być najbardziej zainteresowany Twoim lokalem i dać Ci największy zastrzyk gotówki. Tak skracasz czas znalezienia pożądanego przez Ciebie kupca.

2. Ustalamy wartość nieruchomości

Na bazie swojego doświadczenia i dogłębnej znajomości rynku DrBroker zaleca cenę równowagi. W ten sposób wzbudza zainteresowanie Twoim lokalem u potencjalnych nabywców i zarazem spełnia Twoje oczekiwania finansowe. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi.

3. Ulepszamy ofertę

By zainteresować potencjalnego kupca Twoją nieruchomością, DrBroker wykorzystuje różne narzędzia i środki. Wie na co kupujący zwracają uwagę oraz jak wyeksponować zalety ofert, by trafić do podświadomości nabywców i uzyskać lepszą cenę.

4. Promujemy i prezentujemy nieruchomość

DrBroker przygotowuje receptę na szybkie znalezienie idealnego klienta na Twoją nieruchomość. Dobrze bada potrzeby i wymagania szukających. Po wstępnej prezentacji oferty w swoim gabinecie pokazuje im Twój lokal na żywo.

5. Negocjujemy warunki umowy

W trudnych sytuacjach i złożonych problemach DrBroker doradza właściwe rozwiązania. Wykształcone przez lata zdolności negocjacyjne umożliwiają mu wypracowanie takich warunków transakcji, które Cię zadowolą.

6. Przygotowujemy umowy i niezbędne formalności

DrBroker ustala szczegóły transakcji. Na wypadek niepożądanych skutków wynikających z umów sprzedaży zaordynuje lek w postaci paragrafów skutecznie chroniących Twoje interesy. W razie potrzeby przekazuje Ci stworzone przez prawników wzory dokumentów.

7. Przekazujemy lokal i przenosimy media

Jak na prawdziwego fachowca z powołania przystało, DrBroker prowadzi Twój przypadek do samego końca. Dba o każdy detal, by oszczędzić Ci niemiłych niespodzianek związanych ze sprzedażą nieruchomości.

   

 

POMOC W KUPNIE

 

1. Badamy preferencje klienta

By Ci pomóc, DrBroker wybada Twoje potrzeby mieszkaniowe i możliwości finansowe. To będzie punkt wyjścia do poszukiwań idealnego lokum.

2. Dostosowujemy wymagania do rynku

Znalezienie złotego środka, czyli nieruchomości adekwatnej do wymagań i zasobów klienta, najczęściej wiąże się z pewnymi ustępstwami z jego strony. DrBroker doskonale zna rynek nieruchomości, dlatego doradza swoim klientom, by dostosowali swoje oczekiwania do panujących realiów. Dzięki temu szybciej osiągną swój cel.

3. Wyszukujemy najlepsze nieruchomości

DrBroker czuje puls miasta. Dysponuje też własną bazą mieszkań. Sięga po różne narzędzia i metody, by szybko znaleźć nieruchomości odpowiadające Twoim potrzebom aby nie tracić czasu na pokazywanie czegoś, co na pewno nie spełni Twoich oczekiwań.

4. Prezentujemy oferty

DrBrokerowi leży na sercu dobro klienta. Umawia spotkania i wizytacje w dogodnych dla Ciebie terminach, by w komfortowych warunkach pokazać lokale spełniające Twoje wymagania.

5. Negocjujemy warunki umowy

DrBrokerowi zależy na zadowoleniu obu stron transakcji, dlatego zawsze dąży do kompromisu z poszanowaniem praw sprzedającego i kupującego. Zaleca takie zapisy w umowie, które najlepiej zabezpieczą interesy stron.

6. Przekazujemy lokal

DrBroker opiekuje się Tobą aż do końca transakcji, więc w porę zareaguje na niepożądane sytuacje. Odciąży Cię na każdym etapie sprawy, dbając nawet o takie detale jak protokół zdawczo-odbiorczy i przepisanie mediów.