Wynajem nieruchomości

Wynajmowanie domu czy mieszkania to popularny sposób inwestowania i zarabiania pieniędzy. Może się też jednak wiązać z wieloma problemami… Najem mieszkań cieszy się popularnością zwłaszcza wśród młodych ludzi, dlatego najemcy zmieniają się dość szybko. A to oznacza konieczność częstego wystawiania oferty wynajmu i prowadzenia całej procedury od nowa.
Przy wynajmowaniu mieszkania przyda się dobry plan działania. Trzeba wybrać grupę docelową (zadecydować, komu będziemy wynajmować), przygotować odpowiednią ofertę, a później zadbać o jej wypromowanie. Musi być ona atrakcyjna, bo mieszkań i kawalerek do wynajęcia jest na rynku mnóstwo, a każdy dzień zwłoki w znalezieniu najemcy to nie tylko brak przychodu, ale również generujące koszty mieszkanie! Przygotujemy dla Ciebie taki plan działania, pomoże nam w tym nasze doświadczenie, dzięki któremu zwiększymy szanse na szybkie znalezienie odpowiedniego najemcy.
wynajem nieruchomości

Mieszkania do wynajęcia – jak działamy?

Masz do wynajęcia nieruchomość, ale brakuje Ci czasu, by się tym zająć? Świetnie trafiłeś. Kawalerka, mieszkanie, dom – zajmiemy się każdą nieruchomością do wynajęcia. Przygotujemy lokal, zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową, a nawet spacer wirtualny po lokalu! Wszystko to pomoże w szybkim znalezieniu najemcy. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów oraz odpowiadaniem na pytania i wątpliwości zainteresowanych. Bardzo istotna w wynajmowaniu lokalu jest też weryfikacja – sprawdzenie komu powierzamy lokal. Nasza firma ma za sobą setki umów najmu, a kłopotów z najemcami zaledwie niewielki procent. A jeśli nawet się pojawiają, to wiemy, jak sobie z nimi radzić, ponieważ sami jesteśmy wynajmującymi – posiadamy kilkadziesiąt mieszkań w zarządzaniu, którymi opiekujemy się za właścicieli tak jak swoimi.
Zweryfikujemy dla Ciebie najemcę, pomożemy w zawarciu umowy. Krótko mówiąc, bierzemy na siebie realizację wszystkich czynności związanych z wynajmowaniem domu czy mieszkania. Ale to nie wszystko. Możemy zająć się także zarządzaniem najmem. Dla Ciebie oznacza to spokojną inwestycję i pieniądze na czas. Wystarczy, że powierzysz nam swoją nieruchomość do wynajęcia, a zaczniesz zarabiać na niej szybko i bezproblemowo!

Nasze oferty