Biuro nieruchomości z misją – kim jesteśmy?

DrBroker działa na rynku nieruchomości od kwietnia 2018 roku, świadcząc usługi pośrednictwa na rynku nieruchomości. Naszym założeniem było stworzenie biura nieruchomości innego od już funkcjonujących na rynku, biura, które ma misję. Tą misją jest pomoc wszystkim tym, którzy szukają swojego miejsca na ziemi, domu czy mieszkania – na stałe lub na jakiś czas.
W pracy kierujemy się empatią i cierpliwością. To niezbędne cechy, gdyż transakcje często bywają skomplikowane i wymagają indywidualnego podejścia. A dzięki takiemu podejściu klient może czuć się komfortowo przez cały czas współpracy z nami. Jesteśmy także bezstronni i kompetentni. Odpowiadamy za całą transakcję i dajemy pewność dyskrecji w czasie jej przeprowadzania. Doradzamy oraz dobieramy metody i narzędzia najlepiej dopasowane, aby osiągnąć postawione cele szybko i skutecznie.

Jak pracujemy jako broker nieruchomości?

Pracujemy w sposób rzetelny, przejrzysty i zrozumiały dla klientów – to dla nas najważniejsze w codziennych działaniach. Zależy nam również na nowatorskim podejściu i korzystaniu z możliwości, jakie daje nieustanny rozwój. Dlatego, aby nasze usługi świadczyć jak najlepiej, szkolimy się z udziałem największych autorytetów w branży. Dążymy do tego, żeby każdy, z kim współpracujemy, wiedział, że z nami osiągnie swój cel.
Planujemy wszystkie nasze działania, bez względu na grupę klientów, do których są skierowane. Uruchomiliśmy program „Medyk”, zarządzający wynajmem mieszkań studentom krajowym i zagranicznym. Ponieważ to klient jest dla nas najważniejszy, wdrożyliśmy w codzienne działania narzędzia CRM (Customer Relationship Management). Współpracujemy z Narodowym Bankiem Polskim w zakresie sprawozdawczości i badania rynku nieruchomości. Korzystamy z danych statystycznych przy ustalaniu cen ofertowych nieruchomości, żeby dać Ci pewność sprzedaży nieruchomości w optymalnej cenie. Jesteśmy obecni na największych portalach branżowych. My po prostu czujemy puls miasta – dzięki temu naprawdę jesteśmy na bieżąco z funkcjonowaniem rynku nieruchomości i możemy Ci profesjonalnie doradzić.
W razie konieczności oferujemy pomoc prawną lub doradcy kredytowego. Odpowiadamy też za dokumentację: sporządzamy umowę, weryfikujemy dokumenty. Wszystko po to, aby każdy, kto podejmie z nami współpracę, czuł się pewnie i wiedział, że ma wsparcie osoby, która swoim doświadczeniem pomoże w jak najkorzystniejszym przeprowadzeniu transakcji. A przy tym w miłej atmosferze i z poczuciem dobrze wykonanej pracy.