O firmie

 

Działamy od kwietnia 2018 roku, wtedy to narodził się pomysł założenia biura nieruchomości innego od już funkcjonujących na rynku - biura z misją.
Podstawą jest ciągle świadczenie usług pośrednictwa na rynku nieruchomości, w sposób rzetelny i zrozumiały przez Klientów, ale przy tym nowatorski.
Nowość polega na planowaniu działań, kierowanych do różnych grup Klientów. Wdrożyliśmy własny program ‚Medyk’, zarządzający wynajmem mieszkań studentom krajowym i zagranicznym. Zaprzęgliśmy informatykę w naszą aktywność (narzędzia CRM), korzystamy z danych statystycznych przy ustalaniu cen ofertowych nieruchomości. Jesteśmy obecni na największych portalach, poświęconych rynkowi nieruchomości. Współpracujemy z NBP w kwestii sprawozdawczości i badania rynku nieruchomości.
Nie ustajemy w rozwoju. Szkolimy się z udziałem największych autorytetów z branży.
Wszystko po to, aby Klient miał świadomość, że osiągnie z nami swój ‚upragniony’ cel. Mamy wręcz tego pewność.
Osiągamy to dzięki empatii i cierpliwości wobec Klientów, gdyż transakcje często nie są łatwe. Indywidualne podejście do każdego z osobna, bezstronność i własne kompetencje pomagają w stawianiukolejnych kroków. Przecież, uczymy się ciągle czegoś nowego, wszyscy - razem.
Umiemy doradzać, dobierać metody i narzędzia osiągania celów. Gdy potrzebna będzie pomoc prawna, zaprosimy do stołu prawnika i omówimy palące kwestie. Gdy zabraknie środków finansowania, pomoc taką zapewni doradca kredytowy. Ponadto, sporządzimy umowę, zweryfikujemy dokumenty i dopilnujemy transakcji, dyskretnie, z dochowaniem tajemnicy. Tak jak chciałeś ‚Szacowny Kliencie’.