O firmie

 

Działamy od kwietnia 2018 roku. Wówczas to narodził się pomysł założenia biura nieruchomości innego od już funkcjonujących na rynku – biura z misją.
Fundamentem jest świadczenie usług pośrednictwa na rynku nieruchomości w sposób rzetelny i zrozumiały dla Klientów, a przy tym nowatorski.
Postawiliśmy przede wszystkim na planowanie działań, kierowanych do różnych grup Klientów. Uruchomiliśmy program ‚Medyk’, zarządzający wynajmem mieszkań studentom krajowym i zagranicznym. Wdrożyliśmy informatykę w naszą aktywność (narzędzia CRM).
Ponadto korzystamy z danych statystycznych przy ustalaniu cen ofertowych nieruchomości, jesteśmy obecni na największych portalach poświęconych rynkowi nieruchomości oraz współpracujemy z Narodowym Bankiem Polskim w zakresie sprawozdawczości i badania rynku nieruchomości.
Nie ustajemy w rozwoju. Szkolimy się z udziałem największych autorytetów w branży, ponieważ naszym priorytetem jest świadomość Klienta, że to z nami osiągnie swój oczekiwany cel.
W pracy kierujemy się empatią i cierpliwością, gdyż transakcje często bywają skomplikowane i wymagają indywidualnego podejścia do każdej sprawy. Bezstronność i kompetencje pomagają nam w realizacji transakcji.
Doradzamy oraz dobieramy pragmatyczne metody i narzędzia do osiągania postawionych celów. Gdy jest potrzebna pomoc prawna, zapraszamy do stołu prawnika i omawiamy wymagające uwagi kwestie. Jeśli Klientowi brakuje środków finansowania, pomoc zapewniamy dzięki współpracy z doradcą kredytowym. Ponadto, sporządzamy umowę, weryfikujemy dokumenty i pilnujemy transakcji z zachowaniem dyskrecji.
Wszystkie działania podejmujemy z szacunku do Ciebie, Szanowny Kliencie.