Napisz do nas

Opinie naszych klientów:

Szymon W.

"Pan Marek zawsze odpowiada na pytania dotyczące oferty. Klient czuje się dobrze, bo zawsze jest ktoś, kto zajmuje się jego sprawą. Ja korzystałem z pomocy p. Pawła( zajmuję się mieszkaniami do wynajęcia ). Super rzeczowo, profesjonalnie....umowa jasna i przejrzysta. Ostatecznie znalazłem najemców bezpośrednio, ale drbroker przedstawił kilku zainteresowanych klientów. Zero problemów z rozwiązaniem umowy! Zdecydowanie polecam!"

★★★★★

Piotr R.

"Ogromne doświadczenie i wiedza oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta. Całość współpracy przy zakupie nieruchomości oraz dodatkowych usługach na najwyższym możliwym poziomie. Polecam!"

★★★★★

Anna A.

"Polecam serdecznie tę firmę. Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Damianem. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo miły pośrednik, który wie co robi."

Mariusz i Daria

"Mieliśmy przyjemność współpracować z pośrednikiem Panem Krzysztofem podczas kupna nieruchomości w Ustce. Dziękujemy za niezwykle sprawny proces kupna oraz patronat nad całością transakcji. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, jak też rzetelności wszystkich osób biorących udział w transakcji, a przede wszystkim skuteczności i szybkości podjętych działań oraz zaangażowania Pana Krzysztofa. Kupno mieszkania za satysfakcjonującą cenę. To wystarczające warunki, aby polecić firmę "DrBroker" jako profesjonalnego partnera w reprezentowanej branży pośrednictwa nieruchomości. Dziękujemy również za zaproszenie na wyśmienity obiad po zakończeniu wszystkich transakcji i polecamy wszystkim osobom poszukującym profesjonalnego pośrednika w obrocie nieruchomościami."

Eugeniusz Z.

"Gorąco polecam biuro nieruchomości Dr Broker. Szczególnie dziękuję Panu Mariuszowi Kochańskiemu za profesjonalne i życzliwe podejście do usług w zakresie pośrednictwa najmu mieszkania i udzieloną pomoc w rozwiązywaniu nieprzewidywanych problemów."

Iz Kaaa

"Bardzo owocna współpraca z Pania Marzeną z biura nieruchomosci Dr Broker. Wymarzone mieszkanie znalezione w bardzo krótkim czasie. Pani Marzena doskonale wstrzeliła sie w moje wymagania co do nieruchomości. Kupujący czuje sie zaopiekowany i profesjonalnie obsluzony, Pani Marzena sama zadbala o wszelkie formalnosci."

Agnieszka C.

"Bardzo dobra, współpraca. Przemiły kontakt. Przygotowanie oferty, przygotowana umowa. Wszystko sprawnie, w dobrej i spokojnej atmosferze. Serdecznie polecam współpracę z Mariuszem Kochańskim."

Ela G.

"Dziękujemy serdecznie Pani Małgorzacie za pomoc w sprzedaży mieszkania!!! Zostało sprzedane w mig bez żadnych problemów i stresów. Niczym nie musieliśmy się przejmować ;) pełna profeska!!!"

Magdalena W.

"Z całego serca polecam biuro nieruchomosci Dr Broker. Pełen profesjonalizm w dzisiejszych czasach coraz rzadziej spotykany. Polecam współpracę z panem Mariuszem!"

Ewa J.

"Dziekujemy serdecznie Panu Damianowi za pomoc. Polecam to biuro naprawdę super obsluga."

Svitlana D.

"Serdecznie dziękuję za pomoc w kupnie mieszkania, bardzo dobry kontakt i fachową pomoc Pani Małgorzaty (DrBroker). Polecam wszystkim, którzy chcą kupić, sprzedać czy wynająć a nie wiedzą jak. Pani Małgorzata zna się na rynku, trendach i potrafi doradzić na korzyść klienta, załatwiła wszystkie niezbędne formalności. O nic nie musiałam się martwić. Polecam w 100%."

Maciej N.

"Serdecznie polecam, zwłaszcza Panią Gosię. Fachowa obsługa, pełna dyspozycyjność i pełne doradztwo w każdym aspekcie przy zakupie nieruchomości. Polecam w 100%"

Monika Ch.

"Polecam wszystkim, fachowa obsługa, szybka i skuteczna. Agencja Nieruchomości godna zaufania."

Wacław Z.

"Dziękuję za profesjonalne i życzliwe podejście do usług w zakresie pośrednictwa najmu mieszkania że strony Pani Małgorzaty. Polecam naprawdę warto nawet dla samego uśmiechu i życzliwości Pani Gosi"

Karolina K.

"Serdecznie polecam biuro nieruchomości DrBroker, a w szczególności P. Małgosię G. Profesjonalna obsługa, wszystko było załatwione jak trzeba, niezawodna i perfekcyjna. Bardzo dziękujęmy za pomoc i rady w zakupie mieszkania. Z czystym sumieniem polecam"

Aneta L.

★★★★★

Kamila D.

"Wszystkim chorującym na zakup mieszkania/lokalu, szczerze polecam profesjonalną diagnozę, sprawne i skuteczne wsparcie na każdym etapie kuracji, aż do właściwego zakupu za pośrednictwem DrBroker Nieruchomości!!!"

★★★★★

Katarzyna P.

"Chcielibyśmy podziękować za współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Kontakt z Panem był zawsze doskonały, w każdej chwili służył Pan radą i pomocą. Współpraca z Agencją Nieruchomości Dr Broker zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Na pewno z chęcią będziemy korzystać z Waszych usług."

Agnieszka S.

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją Nieruchomości DrBroker jak i z Panem Mariuszem Kochańskim. W mojej opinii biuro podnosi, a wręcz wytycza standardy współpracy z klientami. Sprawy są prowadzone rzetelnie od pierwszego kontaktu do całkowitego zakończenia transakcji. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, świetny kontakt, niezawodność, uczciwość i bezpieczeństwo. Na pewno skorzystam jeszcze z usług biura i pana Mariusza, którego polecam każdemu. Agnieszka"

★★★★★

Darek K.

"Merytoryczna pomoc w zakupie na każdym etapie transakcji, profesjonaliści w swojej branży, na pewno skorzystam ponownie przy okazji zakupu/sprzedaży nieruchomości"

★★★★★

Łukasz B.

"Profesjonalne podejście, kontakt zdecydowanie na plus. Polecam serdecznie!"

★★★★★

Marta S.

"Pan Damian super profesjonalista! :)"

Emilia G.

"Szczerze mogę polecić współpracę z biurem a w szczególności z Panią Małgorzatą :D w pełni sprostała naszym oczekiwaniom i służyła ogromna pomocą na każdym etapie transakcji. Bardzo dziękujemy za pomoc!"

Stefania M.

"Agencja Nieruchomości DrBroker jest jak najbardziej godna polecenia i zaufania. Pełen profesjonalizm i miły kontakt. Pan Mariusz Kochański działa szybko i skutecznie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy."

Katarzyna S.

★★★★★

Edwin M.

"Dziękuję Panu Mariuszowi Kochańskiemu za profesjonalną współpracę. Liga mistrzów! Naprawdę serdecznie polecam! "

Andrei D.

★★★★★

Joanna B.

★★★★★

Martyna K.

"Polecam serdecznie tę firmę, a w szczególności Pana Krzysztofa, który pomógł w sprawnym wynajęciu mieszkania. Przemiły człowiek, który potrafi doradzić i wyjaśnić, a także dostosować swoje godziny pracy do klienta. Pełen profesjonalizm!"

★★★★★

Tobiasz T.

"Z czystym sumieniem polecam! Łatwa komunikacja, proste umowy, sprawne załatwianie spraw. W szczególności pan Krzysztof to przemiły człowiek, chętnie doradzi, podpowie i pomoże znaleźć dogodny termin. Taka współpraca to czysta przyjemność 😊"

★★★★★