Napisz do nas

Opinie naszych klientów:

Magdalena W.

"Z całego serca polecam biuro nieruchomosci Dr Broker. Pełen profesjonalizm w dzisiejszych czasach coraz rzadziej spotykany. Polecam współpracę z panem Mariuszem!"

Svitlana D.

"Serdecznie dziękuję za pomoc w kupnie mieszkania, bardzo dobry kontakt i fachową pomoc Pani Małgorzaty (DrBroker). Polecam wszystkim, którzy chcą kupić, sprzedać czy wynająć a nie wiedzą jak. Pani Małgorzata zna się na rynku, trendach i potrafi doradzić na korzyść klienta, załatwiła wszystkie niezbędne formalności. O nic nie musiałam się martwić. Polecam w 100%."

Ewa J.

"Dziekujemy serdecznie Panu Damianowi za pomoc. Polecam to biuro naprawdę super obsluga."

Maciej N.

"Serdecznie polecam, zwłaszcza Panią Gosię. Fachowa obsługa, pełna dyspozycyjność i pełne doradztwo w każdym aspekcie przy zakupie nieruchomości. Polecam w 100%"

Monika Ch.

"Polecam wszystkim, fachowa obsługa, szybka i skuteczna. Agencja Nieruchomości godna zaufania."

Wacław Z.

"Dziękuję za profesjonalne i życzliwe podejście do usług w zakresie pośrednictwa najmu mieszkania że strony Pani Małgorzaty. Polecam naprawdę warto nawet dla samego uśmiechu i życzliwości Pani Gosi"

Karolina K.

"Serdecznie polecam biuro nieruchomości DrBroker, a w szczególności P. Małgosię G. Profesjonalna obsługa, wszystko było załatwione jak trzeba, niezawodna i perfekcyjna. Bardzo dziękujęmy za pomoc i rady w zakupie mieszkania. Z czystym sumieniem polecam"

Aneta L.

★★★★★

Agnieszka S.

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją Nieruchomości DrBroker jak i z Panem Mariuszem Kochańskim. W mojej opinii biuro podnosi, a wręcz wytycza standardy współpracy z klientami. Sprawy są prowadzone rzetelnie od pierwszego kontaktu do całkowitego zakończenia transakcji. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, świetny kontakt, niezawodność, uczciwość i bezpieczeństwo. Na pewno skorzystam jeszcze z usług biura i pana Mariusza, którego polecam każdemu. Agnieszka"

★★★★★

Katarzyna P.

"Chcielibyśmy podziękować za współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Kontakt z Panem był zawsze doskonały, w każdej chwili służył Pan radą i pomocą. Współpraca z Agencją Nieruchomości Dr Broker zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Na pewno z chęcią będziemy korzystać z Waszych usług."

Kamila D.

"Wszystkim chorującym na zakup mieszkania/lokalu, szczerze polecam profesjonalną diagnozę, sprawne i skuteczne wsparcie na każdym etapie kuracji, aż do właściwego zakupu za pośrednictwem DrBroker Nieruchomości!!!"

★★★★★

Darek K.

"Merytoryczna pomoc w zakupie na każdym etapie transakcji, profesjonaliści w swojej branży, na pewno skorzystam ponownie przy okazji zakupu/sprzedaży nieruchomości"

★★★★★

Łukasz B.

"Profesjonalne podejście, kontakt zdecydowanie na plus. Polecam serdecznie!"

★★★★★